
W Krużlowej Wyżnej mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w wyjątkowym koncercie pt. „Tu zawsze wracało Jego serce”.
Mimo deszczowej aury, która towarzyszyła nam przez cały wieczór, serca były pełne ciepła i wzruszeń. Głos św. Jana Pawła II, piękne występy artystów i wspólne śpiewanie stworzyły naprawdę wyjątkową atmosferę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mimo pogody zostali z nami do końca.
Dziękujemy za możliwość wspólnego muzykowania i przeżywania tej pięknej pamięci o naszym Wielkim Rodaku 🙏